Kriteria k zápisu

zápis dětí do Mateřské školy Velký Ořechov proběhne dne 2. května  2017 od 8 do 15,30 hodin, kdy bude rodičům dítěte předána evidovaná přihláška do MŠ.

Kompletně vyplněné a lékařsky potvrzené přihlášky budou přijímány zpět do 9. května 2017 během provozní doby MŠ. Výsledky přijímacího řízení budou zveřejněny nejpozději dne 2. června  2017 na webu MŠ a na nástěnce ve vstupní hale.  Vzhledem k poklesu porodnosti v obcích obvodu předpokládáme přijetí všech zájemců.

Zapsány mohou být děti, které do 31. 9. 2017 dovrší věku dvou let a starší, v případě přijetí je však možný nástup dítěte nejdříve v den dovršení 2. roku věku.

Upozorňujeme rodiče, že pokud bude během zápisu naplněna kapacita mateřské školy, nebude možno zapsat a přijmout dítě později, tj. v průběhu školního roku.

Dítě musí být očkováno dle zákona a rodiče tuto skutečnost prokáží očkovacím průkazem. Zákonný zástupce doloží trvalé bydliště občanským průkazem.

Děti v posledním roce před nástupem do ZŠ jsou v souladu se zákonem přijímány automaticky.

Směrnice pro přijímání dětí do mateřské školy - ke stažení v .pdf

Mobil: 739 88 70 73
Pevná linka: 577 99 60 81

V pondělí 23. 10. od 15, 15 hodin se v jednotlivých třídách uskuteční Podzimní čarování s přírodninami pro děti a jejich rodiny. přineste si s sebou podzimní přírodniny a náčiní, my připravíme

další výtvarný materiál ke kombinování a k občerstvení výborný jablíčkový štrúdl. Z výrobků bude instalována výstavka v zahradě MŠ. Moc se na Vás těšíme.

V úterý 31. 10. v 10 hodin proběhne nezávazné předvánoční fotografování dětí. Bližší info podají pí. učitelky.

Ve středu 1. 11. dopoledne  se v MŠ uskuteční představení loutkového divadélka Šikulka : Nepořádný medvídek, O neposlušném motýlku a Kamarádi z autobusu.

MŠ Velký  Ořechov

Velký Ořechov 27, 763 07