Pravidla pro omlouvání dětí:

Děti lze omluvit předem, osobně nebo telefonicky.

Nahlaste plánovanou délku nepřítomnosti dítěte. V případě neplánované nepřítomnosti dítěte volejte do 7,15 hodin.

Vzhledem k zaneprázdnění učitelek je pověřena přijímáním telefonických vzkazů i školnice pí.Gregorová .

Pokud Vaše záležitost nevyžaduje osobní rozhovor s pí. učitelkou, sdělte vzkaz pí. školnici.

Na pozdější omluvu dítěte nelze brát zřetel z důvodu hlášení denního počtu jídel pro ŠJ.

Pravidla pro nahlašování dětí:

-------------------------------------------

Dítě po nemoci nebo s nepravidelnou docházkou hlaste den předem nebo v den příchodu do 7,15 hodin.

Také při změně délky pobytu v MŠ např. při střídání dopolední a celodenní docházky dítěte hlaste tyto změny den předem nebo ráno nejpozději do 7,15 hodin.

Děkujeme za pochopení.

Mobil: 739 88 70 73
Pevná linka: 577 99 60 81

V pátek 10.11. se u předškoláků uskuteční zážitkový vzdělávací program Buďme kamarádi, seznamující s možnostmi dětí s různými zdravotními handicapy.

MŠ Velký  Ořechov

Velký Ořechov 27, 763 07