Pravidla pro omlouvání dětí:

Děti lze omluvit předem, osobně nebo telefonicky.

Nahlaste plánovanou délku nepřítomnosti dítěte. V případě neplánované nepřítomnosti dítěte volejte do 7,15 hodin.

Vzhledem k zaneprázdnění učitelek je pověřena přijímáním telefonických vzkazů i školnice pí.Gregorová .

Pokud Vaše záležitost nevyžaduje osobní rozhovor s pí. učitelkou, sdělte vzkaz pí. školnici.

Na pozdější omluvu dítěte nelze brát zřetel z důvodu hlášení denního počtu jídel pro ŠJ.

Pravidla pro nahlašování dětí:

-------------------------------------------

Dítě po nemoci nebo s nepravidelnou docházkou hlaste den předem nebo v den příchodu do 7,15 hodin.

Také při změně délky pobytu v MŠ např. při střídání dopolední a celodenní docházky dítěte hlaste tyto změny den předem nebo ráno nejpozději do 7,15 hodin.

Děkujeme za pochopení.

Mobil: 739 88 70 73
Pevná linka: 577 99 60 81

Vážení rodiče, ve středu 13. prosince bude opět vzhledem k dalšímu přerušení dodávky elektřiny omezen provoz ve školce i školní jídelně. Důvodem je rozsáhlá porucha na vedení VN v oblasti Holomně, jejíž  odstranění bude trvat zřejmě celý den. Bude změněn jídelníček a pokusíme se přes noc nahřát  třídy, abychom vydrželi při teplotě cca 20 stupňů. Pokud máte možnost zařídit si pro své dítě jiný program, přivítáme to.
Děkujeme za pochopení situace.

MŠ Velký  Ořechov

Velký Ořechov 27, 763 07