Personální obsazení MŠ

Lenka Řezníčková, kuchařka

Ivana Miklová, kuchařka

Libuše Miklová, rozvoz obědů

Administrativní pracovnice - externí:

Lada Čagánková, ekonomka

Čarování s přírodninami se koná v úterý 22. 10. od 15 do 17 hodin v jednotlivých třídách. Občerstvení zajištěno. Těšíme se na Vás.

Od září 2019 dochází k významné změně v systému objednávání stravy a plateb za stravné a školné. Vaše dítě je tímto systémem automaticky přihlášeno k odběru jídla, v případě, že ve školce nebude, musíte dítě nejpozději do 7,30 hodin odhlásit prostřednictvím webu www. strava.cz a přístupových údajů. které obdržíte u třídních učitelek s podrobným manuálem používání. Tento systém Vám umožní kontrolu nad stravným, můžete si nechat zasílat informace na e-mail.

Platba za stravné a školné bude probíhat prostřednictvím příkazu k úhradě na účet školy 288982938/0300 a to nejpozději do 15. dne v měsíci s doporučeným dnem úhrady 10. den v měsíci. k zadání příkazu k úhradě obdržíte od třídních učitelek variabilní symbol, školné je stanoveno na 600,- Kč a částka za stravné bude záviset na počtu odebraných jídel. Školné se platí na aktuální měsíc, stravné zpětně za předešlý měsíc. Výši částky k úhradě obdržíte vždy počátkem měsíce ve třídě svého dítěte.