Pravidla pro omlouvání dětí:

Děti lze omluvit předem, osobně nebo telefonicky.

Nahlaste plánovanou délku nepřítomnosti dítěte. V případě neplánované nepřítomnosti dítěte volejte do 7,15 hodin.

Vzhledem k zaneprázdnění učitelek je pověřena přijímáním telefonických vzkazů i školnice pí.Gregorová .

Pokud Vaše záležitost nevyžaduje osobní rozhovor s pí. učitelkou, sdělte vzkaz pí. školnici.

Na pozdější omluvu dítěte nelze brát zřetel z důvodu hlášení denního počtu jídel pro ŠJ.

Pravidla pro nahlašování dětí:

-------------------------------------------

Dítě po nemoci nebo s nepravidelnou docházkou hlaste den předem nebo v den příchodu do 7,15 hodin.

Také při změně délky pobytu v MŠ např. při střídání dopolední a celodenní docházky dítěte hlaste tyto změny den předem nebo ráno nejpozději do 7,15 hodin.

Děkujeme za pochopení.

Besídka pro maminky se koná ve čtvrtek 9. května od 15,15 hodon ve třídě Včelek.

Výlet do Smaklíkova se koná ve čtvrtek 16. května od 8,30 hodin.