Priority práce

Období 2012 - 2015

1. Kvalitní zpracování školního kurikula na základě požadavků Rámcového programu předškolního vzdělávání, zakomponování vyhovujících složek stávajících plánovacích materiálů do jeho struktury.

Termín : trvale.

Odpovídá : ředitelka MŠ, spoluodpovídají všechny učitelky.

Zajištění : - Kvalitní proškolení všech pedagogických pracovnic k RPPV, získávání nových zkušeností a poznatků.

Odpovídá : ředitelka MŠ

Aplikace třídních vzdělávacích programů, vycházejících z kvalitní diagnostické práce a dobré znalosti svěřených dětí.

Termín : trvale.

Odpovídají : všechny učitelky.

Konkretizace obsahu výchovné práce ve třídách ze společně stanovených témat do třídních podtémat se zdůrazněním aspektů podpory zdraví.

Termín : trvalý úkol.

Odpovídají : všechny učitelky.

Zahájení předškolní výuky angličtiny v rámci národního projektu Jazyky hrou - angličtina

Odpovídá : ředitelka.

2. Zajištění naplňování přirozených potřeb dítěte v souvislosti s vytvářením odpovídajícího prostředí pro děti a zainteresované osoby.

Termín : trvalý úkol pro všechny zaměstnance.

3. Výchova ke zdravému životnímu stylu – aplikace zásad, kompetencí a cílů podpory zdraví v MŠ .

Termín : trvalý úkol pro všechny pracovnice MŠ

Zajištění: prostřednictvím kvalitní, promyšlené práce všech pracovnic MŠ, zvyšováním odbornosti a erudovanosti učitelek, efektivně prováděná evaluace a autoevaluace.

4. Trvalá práce na sobě, rozvoj spolupráce s partnery MŠ.

Termín : soustavný úkol pro všechny pracovnice MŠ.

Zajištění :

-a/. Každoroční aktualizace plánu rozvoje pedagogických pracovnic.

Odpovídá : ředitelka MŠ

-b/. Aktivní spolupráce s rodiči.

Odpovídá : ředitelka MŠ

-c/. Spolupráce se zřizovatelem:

- periodické projednávání výsledků práce a potřeb školy s obcí.

- prezentace výsledků práce školy na veřejnosti

- získání dostatečných finančních zdrojů na provoz a údržbu MŠ.

Odpovídá : ředitelka MŠ.

- d/. Každoroční aktualizace plánu spolupráce se ZŠ Velký Ořechov.

Odpovídá : pověřená učitelka.

5. Usilovat o rekonstrukci budovy se zateplením, opravou fasády .

Termín : do r. 2015, ředitelka školy.

6. Výměna obkladů v umývárnách dětí .

Termín : do r. 2015, ředitelka

V pátek 11. října od 8 hodin proběhne nezávazné  portrétové fotografování dětí, součástí jsou i fotky s vánoční tématikou.

Čarování s přírodninami se koná v úterý 22. 10. od 15 do 17 hodin v jednotlivých třídách. Občerstvení zajištěno. Těšíme se na Vás.

Od září 2019 dochází k významné změně v systému objednávání stravy a plateb za stravné a školné. Vaše dítě je tímto systémem automaticky přihlášeno k odběru jídla, v případě, že ve školce nebude, musíte dítě nejpozději do 7,30 hodin odhlásit prostřednictvím webu www. strava.cz a přístupových údajů. které obdržíte u třídních učitelek s podrobným manuálem používání. Tento systém Vám umožní kontrolu nad stravným, můžete si nechat zasílat informace na e-mail.

Platba za stravné a školné bude probíhat prostřednictvím příkazu k úhradě na účet školy 288982938/0300 a to nejpozději do 15. dne v měsíci s doporučeným dnem úhrady 10. den v měsíci. k zadání příkazu k úhradě obdržíte od třídních učitelek variabilní symbol, školné je stanoveno na 600,- Kč a částka za stravné bude záviset na počtu odebraných jídel. Školné se platí na aktuální měsíc, stravné zpětně za předešlý měsíc. Výši částky k úhradě obdržíte vždy počátkem měsíce ve třídě svého dítěte.