Spolupráce s obcí

Spolupráce s partnery – obcí a dalšími subjekty

---------------------------------------------------------------------------

- Propagovat MŠ jako pevnou součást obce v očích veřejnosti prostřednictvím spokojených dětí a rodičů.
Termín : trvalý úkol , všechny pracovnice.

- Důsledně prosazovat zájmy MŠ při jednání se zřizovatelem, zohledňovat prospěch dětí.
Termín : trvale , ředitelka MŠ.

- Využívat svých kompetencí ke zvyšování úrovně služeb rodičů, ke zkvalitnění materiálně-technického zabezpečení provozu.
Termín : trvale, ředitelka MŠ.

- Podílet se zajištění kulturního programu pro veřejné akce – vítání do života, besídka pro seniory aj.
Termín: dle potřeby : Maňásková, Chaloupková. Gregorová

- Využívat dle potřeby služeb pracovníka obce.
Termín : průběžně, ředitelka a starosta obce.

- Podílet se na každoročních prověrkách BOZP.
Termín : ředitelka , zástupce obce.

- Provádět výběr příspěvku rodičů na provoz MŠ.
Termín : 1x měsíčně, ředitelka MŠ.

- Zajišťovat napojení bezpečnostního systému
MŠ na pult centrální ochrany a soukromý byt ředitelky, případně jiné pracovnice.
Termín : denně, ředitelka, pověřená pracovnice.

- Udržovat úzký kontakt se starosty spádových obcí /Dobrkovice a Kelníky, Doubravy, Částkov /, a základě dohody zabezpečovat odvádění dětí k autobusovým linkám, kde si je přebírají rodiče či pověřené osoby.
Termín : podle potřeby, odpovídá ředitelka MŠ, a pí. Gregorová Renata a Turečková Naděžda.

- Spolupracovat se zubní lékařkou MUDr. Žákovskou při zabezpečení preventivních prohlídek chrupu dětí.
Termín : 2x ročně , zabezpečí : lékařka a ředitelka MŠ.

- Z obecní knihovny využívat průběžně literaturu dětskou i odbornou včetně periodik a naučné literatury pro mládež.
Termín : průběžně, všechny učitelky.

-Využívat místních společenských organizací k rozvoji poznání dětí - návštěva hasičské zbrojnice, vycházka ke krmelci, podle možnosti zapojovat rodiče- členy spolků - do akcí MŠ.
Termín : trvale, všechny učitelky.

- Plán spolupráce s místní ZŠ tvoří samostatnou přílohu.

Besídka pro maminky se koná ve čtvrtek 9. května od 15,15 hodon ve třídě Včelek.

Výlet do Smaklíkova se koná ve čtvrtek 16. května od 8,30 hodin.