Pravidla pro omlouvání dětí:

Děti lze omluvit předem, osobně nebo telefonicky.

Nahlaste plánovanou délku nepřítomnosti dítěte. V případě neplánované nepřítomnosti dítěte volejte do 7,00 hodin.

Vzhledem k zaneprázdnění učitelek je pověřena přijímáním telefonických vzkazů i školnice pí.Gregorová .

Pokud Vaše záležitost nevyžaduje osobní rozhovor s pí. učitelkou, sdělte vzkaz pí. školnici.

Dítě ze školního stravování omlouvají rodiče na www.strava.cz s využitím svých přístupových údajů, které obdržíte u třídních učitelek, případně u vedení ŠJ..

Pravidla pro nahlašování dětí:

-------------------------------------------

Dítě po nemoci nebo s nepravidelnou docházkou hlaste den předem nebo v den příchodu do 7,00 hodin.

Také při změně délky pobytu v MŠ např. při střídání dopolední a celodenní docházky dítěte hlaste tyto změny den předem nebo ráno nejpozději do 7,30 hodin.

Děkujeme za pochopení.

na základě nařízení MZd ČR b je možný vstup do budovy MŠ pouze s ochranou nosu a úst. Děti a pedagogické pracovnice mají z této povinnosti výjimku. Děkujeme za respektování nařízení.

pro I. a II. třídu

pro III. třídu

ředitelka
728 365 022 - neslouží k omlouvání dětí!

pro hovory v pracovní dny od 6.15 do 17.00 hodin, pro SMS – kdykoli

Šk. jídelna: 733 470 578